Kajak & Rower

Niezwykła i innowacyjna propozycja połączenia wyprawy rowerowej ze spływem kajakowym. Nowatorski pomysł na aktywne spędzenie całego dnia z grupą znajomych.

Czy wypad na rowery musi być nudny skoro można go urozmaicić wypadem na kajaki. Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom grup rowerowym planującym wyprawy za miasto, żeby przeżyć coś wyjątkowego !! Jednego dnia wyprawa na rowery i spływ kajakowy na wybranej przez ciebie trasie. Okazja na przeżycie niezwykłej przygody

Jak to działa ?

Przyjeżdżasz na rowerach, przesiadasz się na kajaki, którymi spływasz wybraną przez twoją grupę trasą a rowery jadą na przyczepie za tobą na koniec spływu. Ale najpierw sprawdź i wybierz  jedną z tras spływu kajakowego , która cię interesuje.

Ważne !!

Wybierz taką trasę żeby łatwo dojechać rowerami do miejsca wodowania i dobijania kajaków. Jest to ważne z uwagi na logistykę wymiany na przyczepie kajaków na rowery ! Nasz sprzęt może obsłużyć grupę 30 osobową

Zorganizowane wydarzenia przez Nas !

Wybraną ofertę spływu  trasą kajakową łączymy z usługą Rower & Kajak - to jest przyjazdu i powrotu rowerem do umówionego punktu zbiórki gdzie zostawiamy auta a przesiadamy się na rowery. Po dojechaniu rowerami do miejsca startu spływu, rowery wymieniamy na kajaki, wodując się na rzece.

Zobacz jedną z propozycji rajdu rowerowego i spływu kajakowego 

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1uy_jjd8s1WmGZ-o_y1Os9mQWeYoXKbjt&ehbc=2E312F" width="640" height="480"></iframe>

 

Rowery trafiają na specjalistyczną przyczepę do przewozu rowerów by zostać przewiezione na koniec spływu dla uczestników, którzy po przesiadce z powrotem na rowery wracają do punktu zbiórki.

To oferta dla podróżników co lubią przygodę !! Chcesz wziąć udział w wyprawie a nie masz roweru, to daj znać my się postaramy o rower dla ciebie! 

Szukaj propozycji eventów w Wydarzeniach !!

  • Kalendarz wydarzeń
  • Nasza oferta
  • Podziel się

    Udostępnij na portalu społecznościowym:

     

  • Odwiedziny na stronie

    Wszystkich 184652, dzisiaj: 103

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?