Kolej na kajaki

podróżuj na spływy kajakowe Szlakiem Odry z wykorzystaniem linii kolejowych. Przesiadaj się na kajaki w Węzłach Odrzańskich.

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, Głogowie lub innym  mieście na trasie kolejowej Szczecin – Wrocław , to możesz skorzystać  z możliwości jakie daje połączenie linii kolejowych ze Szlakiem Odry.

Jak to działa ?

Wsiadasz do pociągu we Wrocławiu. Kupujesz bilet do miejscowości gdzie linia kolejowa łączy się z Odrą (Węzły Odrzańskie)a do nich należą miejscowości : Malczyce, Brzeg Dolny, Ścinawa, Głogów.

Po dotarciu pociągiem do wybranej miejscowości np. Malczyce. Z dworca kolejowego na pieszo docierasz do Odry oddalonej w każdej z wyżej wymienionych miejscowości o ok. 15 minut drogi. Nad Odrą czekamy już my z kajakami. Wodujesz kajak i spływasz Odrą do następnego węzła Odrzańskiego, którym w tym przykładzie będzie  Ścinawa. Z portu na dworzec w Ścinawie docierasz piechotą w ciągu 20 minut i wracasz pociągiem do Wrocławia.

 

Podobnie to działa jak wybierasz się z innych miast na trasie linii kolejowej na trasie Szczecin – Wrocław tzw. „Odrzanki”

PAMIĘTAJ !!!

Sprawdź rozkład jazdy pociągów na www.rozklad-jazdy.pl  aby dobrze zaplanować wyprawę. Weź pod uwagę przystanki na trasie spływu.

Na wyprawy jednodniowe proponujemy trasy:

- Wrocław – Brzeg Dolny (czas spływu 4-5 godz.) ;

- Brzeg Dolny – Malczyce;

- Malczyce – Ścinawa.

 

Na wyprawy dwudniowe proponujemy trasy:

- Brzeg Dolny – Lubiąż – Ścinawa;

- Ścinawa – Leszkowice – Głogów.

Na wyprawę dwudniową zabierzcie ze sobą namioty i śpiwory, które pomożemy ci dostarczyć na miejsce planowanego noclegu, bądź skorzystaj z naszych propozycji noclegowych w Chobieni, Jemielnie lub Garnierówce.

Powyższa propozycja jest skierowana do grup zorganizowanych. Poróżuj z grupą znajomych, namów  kilkanaście osób pamiętając o tym, że im Was więcej tym tańszy będzie transport i wypożyczenie kajaków na osobę.

 

Zadzwoń do nas aby omówić szczegóły tel. 881 928 511

  • Kalendarz wydarzeń
  • Nasza oferta
  • Podziel się

    Udostępnij na portalu społecznościowym:

     

  • Odwiedziny na stronie

    Wszystkich 175814, dzisiaj: 0

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?