O nas

Wszystko już było, czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności. Naszą główną działalnością jest organizacja eventów dla firm, których podstawą jest spływ kajakowy połączony z atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nami bazy noclegowe. Oferujemy  obsługę sprzętowo – logistyczną z ogniskiem podczas spływów kajakowych organizowanych głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem, ale także po jej spławnych dopływach Baryczy, Bystrzycy i Kaczawie. Po Baryczy od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, a po Kaczawie od Legnicy aż do Prochowic i z Prochowic do ujścia Kaczawy wpływamy do Odry dopływamy do Ścinawy. Zasięg naszego działania wynika  z racji położenia siedziby firmy w miejscowości Przyborów gm. Wińsko. Stale rozwijamy się, czego efektem jest oferta gier terenowych typu Team - building dla firm i grup zorganizowanych.

Zapraszamy również na Nasze wydarzenia na https://www.facebook.com/splywykajakoweszlakiemodry/?ref=bookmarks 

Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm jak i do indywidualnego klienta. Nikogo nie zostawimy bez opieki logistycznej!

Proponujemy aktywne spędzenie czasu wolnego nad nizinnymi rzekami Odrą, Baryczą, Kaczawą i co jest najważniejsze to to, że spływy rozpoczynamy i kończymy właściwie w dowolnym miejscu na rzekach, na które się umawiamy.

Jak to wygląda gdy na spływ, dojeżdżają osoby z różnych stron?

Przyjeżdżamy na miejsce rozpoczęcia spływu samochodami, tam je zostawiamy a przesiadamy się do kajaków. Po dopłynięciu do końca trasy spływu zabieramy tylko kierowców i dowozimy na początek spływu po samochody. Kierowcy zatem wracają z powrotem na koniec spływu po swoich znajomych i już stamtąd rozjeżdżają się do domów. Jest to sprawdzona i przetestowana droga logistyczna. Oczywiście do kajaków zabieramy tylko niezbędne, podręczne rzeczy i suchy prowiant. Na „mecie” czekać będziemy MY, gdzie  dowieziemy resztę bagaży.

Oczywiście inaczej  wygląda organizacja spływu jak grupa przyjeżdża autokarem, który ich później zabiera z miejsca zakończenia spływu. Odchodzi nam powrót kierowców po samochody.

  • Kalendarz
  • Nasza oferta
  • Podziel się

    Udostępnij na portalu społecznościowym:

     

  • Odwiedziny na stronie

    Odwiedzin wszystkich 8057, odwiedzin dzisiaj: 7

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?