Turystycznie w Krainie Łęgów Odrzańskich

 • certyfikat

  certyfikat

 • Altana w sadzie

  Altana w sadzie

 • Sauna i jacuzzi

  Sauna i jacuzzi

 • Staw i pasieka w Sadzie

  Staw i pasieka w Sadzie

 • Dzikie gotowanie

  Dzikie gotowanie

Niezwykła i innowacyjna propozycja połączenia wyprawy rowerowej ze spływem kajakowym i noclegami w domku położonym w starym Sadzie. Nowatorski pomysł na aktywne spędzenie weekendu z grupą znajomych.

Czy wypad na rowery musi być nudny? skoro można go urozmaicić spływem kajakowym. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom grup rowerowych planującym wyprawy za miasto, żeby przeżyć coś wyjątkowego !! Jednego dnia wyprawa na rowery i spływ kajakowy na wybranej przez ciebie trasie a wieczorem relaks i regenracja w saunie i bali przy domku położonym w sadzie . Okazja na przeżycie niezwykłej przygody

Noclegi w stylu SLOW

Domek posiada 10 miejsc noclegowych (z możliwością dostawek) w 3 pokojach dwuosobowych i 1 pokoju czteroosobowym a w sadzie sauna opalana drewnem i balia doskonała do regeneracji po aktywnym dniu.

W obiekcie istnieje możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w kuchni, a także możliwość zakupu produktów pochodzących od podmiotów lokalnych oferujących owoce, warzywa, miody z lasów odrzańskich, przetwory owocowo-warzywne, w tym ogórki i patisony konserwowe, które prezentowane są w specjalnej witrynie ustawionej w jadalni.

 

Jak to działa?

Przyjeżdżasz z Pokoi Gościnnych w Tymowej na rowerach, przesiadasz się na kajaki w porcie Ścinawa , którymi spływasz wybraną przez twoją grupę trasą a rowery jadą na przyczepie za tobą na koniec spływu do mariny w Chobieni . 

Proponujemy trasę spływu kajakowego Szlakiem Odry ze Ścinawy do Chobieni      https://szlakodry.pl/petla-scinawsko-chobienska/

 Łatwa i krótka trasa kajakowa dedykowana dla rodzin z dziećmi. Swoją wartość zawdzięcza przede wszystkim miejscom startu i mety, w których dostępna jest infrastruktura turystyczna z polami biwakowymi tuż nad brzegiem Odry. 

Trasa spływu  prowadzi 18 km odcinkiem drogi wodnej. Nurt przy niskich i średnich stanach wód płynie z prędkością 3-5 km na godzinę co powoduje że odcinek ten ma niski stopień trudności i jesteśmy go w stanie przepłynąć średnio w ciągu 3 godzin.

Mapa Szlaku Odry

 

Mapa do pobrania

Pakiet pobytowy współtworzą dwa podmioty certyfikowane znakiem jakości Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA

                      

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Wszystkich 171429, dzisiaj: 2

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?