Zachoruj na Odrę - dwudniowy spływ kajakowy integracyjny dla grupy do 21 osób

Początek spływu w sobotę -  Tarchalice
Zakończenie spływu  w niedzielę - Leszkowice

Z noclegiem w Chobieni w Gospodzie Kobena.  Miejsce to oferuje 21 noclegów w pokojach wieloosobowych z dostępem do toalety i łazienki. (3 pokoje 4 os., po 1 pokoju 3 i 6 os.)

Cena oferty - do uzgodnienia

W cenie spływ dwudniowy na kajakach dwuosobowych, biesiada wieczorem przy ognisku na terenie gospody (dania z ognia), nocleg dla 21 osób, obiad, śniadanie, Ubezpieczenie NNW, Questing po Chobieni. Degustacja lokalnych produktów z Krainy Łęgów Odrzańskich.

Podstawy geocaschingu przedstawienie nowoczesnych formy turystyki na bazie cyklu skarbów pod nazwą ODERSTELLUNG

Atrakcje:

Tarchalice (326 km na Odrze)
Dymarki Tarchalickie „Żelazna wieś” – Historia starożytnych Wandali wytapiających żelazo na miecze przeciwko Imperium Rzymskiemu. Ruiny pieców do wytopu żelaza rudy darniowej.

Przystanek Ścinawa
Port w Ścinawa na 332 km Odry z malowniczym nitowanym mostem, to tu poznamy podstawy Geocaschingu na bazie „skarbów”  Oderstellung

Chobienia (350 km na Odrze)
Gospoda Kobena, w której zjecie, przenocujecie i się pobawicie. Przygotowaliśmy dla was w ofercie zabawę w typowo wiejskim klimacie w stodole na terenie gospody, a oprócz tego dania z ogniska, napitki i wiele innych atrakcji nie tylko dla ducha (szczegóły w ofercie wysyłanej na e-mail wskazany w zamówieniu). Zdjęcia hoteliku na stronie www.kobena.pl Zwiedzanie Chobieni na zasadach Questingu.

Leszkowice (366 km na Odrze)
To drugi dzień spływu. Po śniadaniu w Chobieni ruszamy dalej i dopływamy do Leszkowic Miejscowość znajduje się na 366 km Odry i tam kończymy spływ po ok. 2 - 3 godz. wiosłowania. Kończymy w miejscu, gdzie dawniej funkcjonował prom na rzece. Na zakończenie dla wszystkich szybka pieczona na ognisku kiełbaska.

  • Kalendarz wydarzeń
  • Nasza oferta
  • Podziel się

    Udostępnij na portalu społecznościowym:

     

  • Odwiedziny na stronie

    Wszystkich 171430, dzisiaj: 3

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?