Aktualności

Wszystko już było, czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka i deski SUP. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  opartej na organizacji eventów dla firm, których podstawą jest spływ kajakowy połączony z atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nami bazami noclegowymi, jak i  obsługą sprzętowo – logistyczną podczas spływów kajakowych głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem ale także po jej spławnych dopływach, Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie a także Bobrem i Kwisą. Rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.  Zasięgiem obejmujemy rzeki na ich nizinnych odcinkach całego Dolnego Śląska.

Wielkość naszej floty kajakowej i desek SUP pozwala nam na organizację spływu dla 70 osób!!!

 

 • Nowy sprzęt z projektu Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich

  Padlowanie na deskach SUP to nowe możliwości spływania po rzekach. Za tymi trendami nadążamy i my, czego dowodem jest 10 sztuk desek SUP w naszej ofercie. Rozwijamy się i inwestujemy w tradycyjne kajaki. Naszym najnowszym nabytkiem jest zakup 15 sztuk kajaków typu SPRINTER drugiej generacji z miejscem dla dziecka po środku kajaka. Są to bardzo wygodne i stabilne kajaki.

  Cieszymy się że tak wysoki stopień organizacji przedsiębiorstwa uzyskaliśmy dzięki projektowi pn. Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich, dofinansowanego z PROW na lata 2014-2020. Celem głównym projektu jest stworzenie oferty spływu dla 70 osób jednorazowo, a to wszystko dzięki funduszom unii europejskiej.

  Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń żeby omówić szczegóły.

 • Najpopularniejsza trasa spływu w 2017 roku Barycz Osetno - Wyszanów

  Wszystkie trasy spływów kajakowych na Baryczy należą do atrakcyjnych i tak jest też z trasą kajakową Osetno/Ryczeń - Wyszanów. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest to jedna z ciekawszych tras na Dolnym Śląsku. Zawdzięcza to zarówno bogatej historii Osetna, gdzie rozpoczyna się spływ jak i zakończenia w Ujściu Baryczy do Odry z atrakcyjnym wpłynięciem do Odry. 

 • Umowa na projekt Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich podpisana !!

  Jesteśmy już po podpisaniu umowy z Urzędem Marszałkowskim na projekt pn Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich. Można powiedzieć krótko - przybędzie kajaków na Szlaku Odry. 

 • Spływ kajakowy Jeziorką, nad Odrą

  Inauguracyjny spływ w 2017 roku Jeziorką już za nami

  Spływ rozpoczęliśmy w Księginicach tak jak zakładaliśmy lecz zakończenie spływu nastąpiło w Słupie na przepięknym starorzeczu Odry i to była mała zmiana  wedle planów. Początkowo miało się zakończyć w Zakrzowie ale to był zbyt ambitny plan.  Pogoda dopisała co jest bardzo ważne o tej porze roku. Planujemy już II etap ze Słupa do Malczyc.

 • Spływ kajakowy Kaczawą z Legnicy do Prochowic

  Rzeka Kaczawa to dla mieszkańców Legnicy i Prochowic duża możliwość na aktywny wypoczynek nad wodą poprzez uprawianie kajakarstwa. Dzięki  komunikacji miejskiej jaką połączone są miasta stworzyliśmy ciekawą ofertę turystyczną. Ta trasa spływu to prawdziwa przygoda, na której nie może Was zabraknąć. 

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Wszystkich 102122, dzisiaj: 153

 • Realizujemy projekt pn Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich

     

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?