Aktualności

Wszystko już było, czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka i deski SUP. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  opartej na organizacji eventów dla firm, których podstawą jest spływ kajakowy połączony z atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nami bazami noclegowymi, jak i  obsługą sprzętowo – logistyczną podczas spływów kajakowych głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem ale także po jej spławnych dopływach, Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie a także Bobrem i Kwisą. Rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.  Zasięgiem obejmujemy rzeki na ich nizinnych odcinkach całego Dolnego Śląska.

Wielkość naszej floty kajakowej i desek SUP pozwala nam na organizację spływu dla 70 osób!!!

 

 • Spływ kajakowy Kaczawą z Legnicy do Prochowic

  Rzeka Kaczawa to dla mieszkańców Legnicy i Prochowic duża możliwość na aktywny wypoczynek nad wodą poprzez uprawianie kajakarstwa. Dzięki  komunikacji miejskiej jaką połączone są miasta stworzyliśmy ciekawą ofertę turystyczną. Ta trasa spływu to prawdziwa przygoda, na której nie może Was zabraknąć. 

 • Start spływu na Bystrzycy - Most Marszowicki

  Spływ kajakowy Bystrzycą/Odrą na Szlaku Odry z Marszowic do Prężyc

  Poszukujecie nowych wyzwań. My też. Przygotowaliśmy dla Was propozycję spływu kajakowego Bystrzycą / Odrą  na Szlaku Odry. Zróżnicowana trasa spływu, która wiedzie przez małą ale atrakcyjną rzekę Bystrzycę, przez dużą rzekę nizinną Odrę, aż do rozlewiska Odry w Prężycach zwanym Zalewem Prężyckim. Naprawdę warto się do niej przymierzyć bo to może być hit tego roku. Rezerwuj termin już teraz !!!!

 • Najpopularniejszy spływ kajakowy w 2016 roku - Baryczą - z Wąsosza do Osetna

  Spływy kajakowe Baryczą z miejscowości Wąsosz do Osetna lub Ryczenia to najpopularniejsza trasa spływu kajakowego szczególnie przy niskich stanach wód na rzekach. Jest to bardzo malownicza trasa z wieloma ciekawymi  Na tym odcinku rzeki stan wody zawsze pozwala na organizację spływu bez niespodzianek. Istnieją dwa możliwe miejsca rozpoczęcia spływu:

  Na rzece Orlej (rogatki Wąsosza), która wpływa do Baryczy za Wąsoszem oraz na terenie OSIR-u 

 • Stoisko przy scenie

  Meander spływy kajakowe - filmik promocyjny

  Filmik promocyjny powstał na Festiwal Krainy Łęgów Odrzańskich w Cuprum Arena w Lubinie. Podczas dwóch dni 19-20 listopada 2016 roku prezentowaliśmy się na stoisku przy scenie. Rozdawaliśmy ulotki i kupony z darmowymi spływami na 2017 rok.

  https://www.youtube.com/watch?v=ScMexcbsYN4 

 • I Rajd Jezierzycą - 2016 rok

  Od dawna sądziliśmy że o odpowiedniej porze roku i Jezierzycą można spłynąć ale dopiero teraz udowodniliśmy to i okazała się bardzo fajną i zróżnicowaną rzeczką. Przepłynęliśmy 12 km od Orzeszkowa do ujścia Jezierzycy do Odry, co zajęło nam około 4 godzin.   

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Wszystkich 37804, dzisiaj: 1

 • Realizujemy projekt pn Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich

     

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?