Aktualności

Wszystko już było, czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  opartej na organizacji eventów dla firm, których podstawą jest spływ kajakowy połączony z atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nami bazami noclegowymi, jak i  obsługą sprzętowo – logistyczną podczas spływów kajakowych głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem ale także po jej spławnych dopływach, Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie. Rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.  Zasięg naszego działania wynika z racji położenia siedziby firmy w miejscowości Przyborów gm. Wińsko.

 • Start spływu na Bystrzycy - Most Marszowicki

  Spływ kajakowy Bystrzycą/Odrą na Szlaku Odry z Marszowic do Prężyc

  Poszukujecie nowych wyzwań. My też. Przygotowaliśmy dla Was propozycję spływu kajakowego Bystrzycą / Odrą  na Szlaku Odry. Zróżnicowana trasa spływu, która wiedzie przez małą ale atrakcyjną rzekę Bystrzycę, przez dużą rzekę nizinną Odrę, aż do rozlewiska Odry w Prężycach zwanym Zalewem Prężyckim. Naprawdę warto się do niej przymierzyć bo to może być hit tego roku. Rezerwuj termin już teraz !!!!

 • Najpopularniejszy spływ kajakowy w 2016 roku - Baryczą - z Wąsosza do Osetna

  Spływy kajakowe Baryczą z miejscowości Wąsosz do Osetna lub Ryczenia to najpopularniejsza trasa spływu kajakowego szczególnie przy niskich stanach wód na rzekach. Jest to bardzo malownicza trasa z wieloma ciekawymi  Na tym odcinku rzeki stan wody zawsze pozwala na organizację spływu bez niespodzianek. Istnieją dwa możliwe miejsca rozpoczęcia spływu:

  Na rzece Orlej (rogatki Wąsosza), która wpływa do Baryczy za Wąsoszem oraz na terenie OSIR-u 

 • Stoisko przy scenie

  Meander spływy kajakowe - filmik promocyjny

  Filmik promocyjny powstał na Festiwal Krainy Łęgów Odrzańskich w Cuprum Arena w Lubinie. Podczas dwóch dni 19-20 listopada 2016 roku prezentowaliśmy się na stoisku przy scenie. Rozdawaliśmy ulotki i kupony z darmowymi spływami na 2017 rok.

  https://www.youtube.com/watch?v=ScMexcbsYN4 

 • I Rajd Jezierzycą - 2016 rok

  Od dawna sądziliśmy że o odpowiedniej porze roku i Jezierzycą można spłynąć ale dopiero teraz udowodniliśmy to i okazała się bardzo fajną i zróżnicowaną rzeczką. Przepłynęliśmy 12 km od Orzeszkowa do ujścia Jezierzycy do Odry, co zajęło nam około 4 godzin.   

 • Filmik ze spływu kajakowego po Jeziorce

  Kajakarze z Miękini odkryli już walory Jeziorki, co udokumentowali filmikiem ze spływu kajakowego z Gąsiorowa do Zakrzowa. w dniu 21 maja chcą kontynuować w dalszej części Jeziorki spływ kajakowy.

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Odwiedzin wszystkich 11809, odwiedzin dzisiaj: 7

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?