Aktualności

Wszystko już było, czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka i deski SUP. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  opartej na organizacji eventów dla firm, których podstawą jest spływ kajakowy połączony z atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nami bazami noclegowymi, jak i  obsługą sprzętowo – logistyczną podczas spływów kajakowych głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem ale także po jej spławnych dopływach, Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie a także Bobrem i Kwisą. Rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.  Zasięgiem obejmujemy rzeki na ich nizinnych odcinkach całego Dolnego Śląska.

Wielkość naszej floty kajakowej i desek SUP pozwala nam na organizację spływu dla 70 osób!!!

 

 • SUP-erowe szkolenie w Legnicy

  Szkolenie na deskach SUP w Legnicy na Delfinku. Dla początkujących i dla tych co już próbowali. Będzie teoria, praktyka, pokaz i zawody. 

  Październik w Legnicy na zamkniętym basenie.

  Całkowita nowość w Legnicy !! 

  http://osir.legnica.eu/2019/09/13/super-szkolenie-na-delfinku/

 • Autobusem, kajakiem, pociągiem na Szlaku Odry

  W miniony weekend kolejni kajakarze wykorzystali naszą propozycję spływu kajakowego Szlakiem Odry pn. http://www.meander.turystyka.pl/kolej-na-kajaki.html

  z wykorzystaniem komunikacji publicznej. Na szlaku Odry istnieje możliwość podróżowania na spływy kajakowe  z wykorzystaniem kolei lub autobusów podmiejskich i miejskich!!.

  Grupa z Wrocławia wykorzystała naszą propozycję startu spływu  w miejscu dawnego promu na ul. Ślęzoujście we Wrocławiu i dobijania kajakami również do miejsca nieczynnego już promu rzecznego w Brzegu Dolnym http://www.meander.turystyka.pl/splyw-kajakowy-odra-na-szlaku-odry-z-wroclawia-do-brzegu-dolnego.html

  Na trasie spływu kilka atrakcji z Portem Uraz i możliwością posilenia się w Tawernie a następnie na cztery kilometry przed Brzegiem Dolnym śluzowanie na śluzie w Wałach!!

  Po dobiciu kajakami do mety spływu podróżnicy udali się pieszo na stację PKP w Brzegu Dolnym. Zajęło im to ok. 15 minut i już siedzieli na peronie oczekując na powrotny pociąg do Wrocławia.

  Już planują kolejną taką przygodę tym razem proponujemy trasę Brzeg Dolny - Malczyce http://www.meander.turystyka.pl/splyw-kajakowy-odra-na-szlaku-odry-z-brzegu-dolnego-do-malczyc.html

  Kolej na Kajaki to nie tylko oferta to przygoda !!!

  Zapraszamy 

 • Spływ kajakowy Kwisą z noclegiem w Kliczkowie

  Majówka upłynęła nam pod znakiem deszczowej i chłodniej pogody ale ta na szczęście nie zraziła Morsów z Legnicy. Jak postanowili wybrać się na dwudniowy spływ z nami tak też zrobili. Już pierwszy dzień przyniósł nam wiele emocji, związanych z dosyć wymagającym odcinkiem z Nowej Wsi do Kliczkowa. Pomimo padającego deszczu i dość niskiej temperatury, morsy już okrzyknęły event najlepszym spływem kajakowym w jakim do tej pory brali udział.     

 • Majówka 2019

  My już zaczęliśmy przygotowania do sezonu kajakowego a ty masz już jakieś plany? 

  Jeśli planujesz krótkie wypady za miasto to nasza propozycja spływów kajakowych jednodniowych lub dwudniowych z noclegami  powinna cię zainteresować. 

  Oferujemy szeroki wybór tras kajakowych na różnych rzekach jak Barycz, Odra, Kwisa, Kaczawa, Jezierzyca.

  Przygotowaliśmy propozycję tras o różnym stopniu trudności,  o których więcej w zakładce Wydarzenia http://www.meander.turystyka.pl/wydarzenia.html .

  W tym roku NOWOŚĆ NA MAJÓWKĘ tj. na rozpoczęcie sezonu dwudniowy spływ kajakowy Malczyce - Ścinawa - Chobienia z noclegiem w Ścinawie w nowym Schronisku Młodzieżowym.

  Zobaczcie sami poziom zakwaterowania na http://palacyk.scinawa.pl/ 

  Jednakże nie rezygnujemy z corocznego Rajdu Jezierzycą, którego to w tym roku będzie już 4 edycja!!!

 • Trasa kajakowa dla podróżników !!!

  Świetna trasa kajakowa dla podróżników.

  Podróżuj pociągiem i kajakiem jak grupa ze Stowarzyszenia ELSA !!!

  Z samego rana wyruszyli z Wrocławia pociągiem do Malczyc. W Malczycach na pieszo w 15 minut dotarli nad Odrę do dawnego zjazdu promowego.

  Krótki instruktarz i na 305 km Odry wsiedli do kajaków. Na trasie spływu przystanek w Lubiążu  (311 km) na zwiedzanie Klasztoru i obiad w Karczmie Cysterskiej.

  Z Lubiąża po ok 2,5 godzinnej  przerwie dalej Odrą na kajaku do Ścinawy. Żeby dotrzeć do Ścinawy trzeba było dotrzeć na 332 km na co potrzebowali ok 3 godzin.

  Koniec spływu w Porcie Ścinawa na lewym brzegu z infrastrukturą przyjazną turystą. W porcie ognisko z kiełbaskami!!!

  Powrót na pieszo ok 20 minut do stacji PKP w Ścinawie i stamtąd pociągiem do Wrocławia.

  To jest wyprawa na cały dzień od rana do wieczora Zapraszamy.

  Szczegóły takiej podróży i jej schemat w zakładce Kolej na kajaki http://www.meander.turystyka.pl/kolej-na-kajaki.html

  ">

   

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Wszystkich 153591, dzisiaj: 36

 • Realizujemy projekt pn Kajakowo w Krainie Łęgów Odrzańskich

     

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?