Bazy noclegowe

 • Schronisko Ścinawa

  Schronisko Ścinawa

 • Schronisko Jemielno

  Schronisko Jemielno

 • Garnierówka Głębowice

  Garnierówka Głębowice

Niezwykła oferta Baz noclegowych, Zielonych Szkół, Obozów sportowych w Krainie Łęgów Odrzańskich ze spływem kajakowym,bądź aktywnie na rajdzie rowerowym czy podczas nauki pływania na desce SUP. 

Edukacja i turystyka mają ze sobą wiele wspólnego, dlatego stosujemy rozwiązania łączące te obszary. Pomożemy zatem w stworzeniu coraz popularniejszych wypraw odkrywców (questów) czy skrytek geocachingowych, jak i chętnie podzielimy się wiedzą na ten temat. Mając dość nudnych, sztampowych, „przegadanych” tablic edukacyjnych, zaprojektujemy kolorowe, ciekawe i dostosowane do konkretnego miejsca. Inteligentne, zabawne publikacje edukacyjne o przyrodzie i regionie wszelkiego formatu należą do naszych ulubionych zajęć. Chętnie podejmiemy się także innych wyzwań edukacyjno-turystyczno-przyrodniczych. Naszą mocną stroną są Lekcje w Przyrodzie.

 

 • Schronisko w Jemielnie

  Jemielno otoczone lasami i położone na wzgórzach polodowcowych pomiędzy Odrą i Baryczą posiada idealne warunki do organizacji wycieczek szkolnych, zielonych szkół czy obozów sportowych. Na pewno jej największym atutem jest przyroda i zróżnicowane krajobrazy co wpływa pozytywnie na szybką regenerację organizmu.

  Najważniejszym miejscem Jemielna jest Schronisko pod Lipami, które jest dobrym punktem startowym do rozpoczęcia przygody na:

  - na trasach rowerowych wokół Jemielno;

  - na trasach pieszych po wzgórzach polodowcowych;

  - na trasach spływów kajakowych Baryczą i Odrą. 

  - na trasie questa po Jemielnie

 • Schronisko Pałacyk w Ścinawie

  Doskonały przystanek na trasie wypraw kajakowych Szlakiem Odry i trasami rowerowymi. Zaplanuj nocleg w schronisku podczas dwudniowego spływu kajakowego na trasie  Malczyce - Ścinawa - Chobienia

  http://www.szlakodry.pl/kajakowy-szlak-odry/

 • Garnierówka Głębowice

  Garnierówka - noclegi w klasztornych murach

  W odnowionym klasztorze w Głęgowicach znajduje się obecnie baza turystyczna, która na cześć fundatora Jana Adama de Garnier została nazwana „Garnierówką”. Ośrodek ten otwiera swoje gościnne podwoje dla szukających odpoczynku i wyciszenia w omodlonych przez zakonników murach klasztornych, ale także i dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku współczesnego świata i zanurzyć się w atmosferze klimatu spokoju i wyciszenia. Doskonałe miejsce na weekendowy wypad i raj dla przyrodników z uwagi na występowanie susła moręgowanego.

 • Kalendarz wydarzeń
 • Nasza oferta
 • Podziel się

  Udostępnij na portalu społecznościowym:

   

 • Odwiedziny na stronie

  Wszystkich 175815, dzisiaj: 1

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
 
Masz pytanie?